Від бароко до джазу

Єдиний концерт у Рівному! Два концерти в Україні!!!

25 вересня 2018, Зал Камерної та Органної музики м. Рівне


Фабріс Ді Фалько - сопрано та контр-тенор, ліричний виконавець, має унікальний діапазон голосу – чотири октави.

Фабріс Ді Фалько – володар першої премії Національної консерваторії Булонь-Біланкур, кавалер Орден Почесного легіону Франції зазначає, що його мета це відкрити оперу для якомога більшої кількості глядачів та не заціклюватися лише на класичному виконанні. Тому в його репертуарі є джаз, поп, бароко …

Саме він виконав ролі в операх: виконавець ролі Купідона у “Семеле”, Секстуса у “Юлій Цезар”, , а також Нерон в “Коронації Помпеї” Клаудіо Монтеверді, Нарциса в «Агрипині» Генделя в Театре на Елисейских полях, Діуфа в «Неграх» Левінаса в Ліонскій Опері и в Женевскому ВеликомуТеатрі та у багатьох інших оперних і театральних виставах у Токіо, Венеції, Буенос-Айрісі.
Народився співак у 1974 році у Форт де Франс, о.Мартініка. Від свого італійського батька він успадкував любов до сицилійської музики, від антильської матері — ритм та особливості карибського джазу. 
Барбара Хендрікс, найпопулярніша американська вокалістка, краще ліричне сопрано свого покоління, приїхала з концертом на о. Мартініка у 1991 році. Прослухавши молодого співака, вона порадила йому вступити до консерваторії. Фабріс Ді Фалько коментує цю зустріч так: “Це було для мене одкровення, тому що тоді я думав, що чорношкірі люди співають лише у стилі зук чи реггі. Саме тоді я зрозумів, що чорношкірі можуть також виконувати оперу”. Отже у 1994 р. Фабріс Ді Фалько вступає до Консерваторії de Boulogne-Billancourt, Париж.
Перший сольний концерт Фабріса Ді Фалько відбувся під час візиту Папи Римського на Антильські острови. А у 1997 р. відбувся його перший концерт Фарінеллі на сцені Парижскої Опери (Paris Opera).
Меценат, модель, танцюрист, вчитель, виконавець різноманітних джазових мюзиклів, барокових, сучасних опер, Фабріс Ді Фалько сам будучи метисом, не турбується про еклектизм: “Я вважаю себе птахом островів. Я хочу мати можливість літати від однієї дисципліни чи галузі до іншої. Я не хочу бути у клітці” – каже артист.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8Bwc7p-bnmQ

Поділитися: