Концерт Рапсоді 15 квітня о 19:00

Повна програма "Французької весни" у Рівному

15 квітня о 19:00
Міський Будинок Культури, вул. Соборна 3д
Квитки можна придбати у "Французькому Альянсі", Будинку Культури. Вартість - від 60 до 100 грн.

 

На межі репу та класичної музики

Вони об’єднали апріорі два диаметрально-протилежних жанри. Їхні виступи нагадують творчість інших музикантів, відомих своїм нестандартним підходом до хіп-хопу таких, як TheRoots або OxmoPuccino. Гурт влаштовує неймовірний спектакль, вражаючи інструментальним виконанням, яке супроводжується речитативом, усе це на межі різноманітних жанрів: репу, класичного піаніно, фанк-басу, хіп-хоп ударними.

Спільні моменти обміну з публікою на концертах  відображають як артистичну, так і людську сторону Рапсоді. Вони приділяють величезну увагу саме сценічним виступам, адже прагнуть досягти досконалості у концертних дійствах.

Все почалося після того, як зустрілися піаніст Софіан Памар та емсі Самі з  міста Лілль, відомий за ім’ям Тікабі. До них приєдналися басист Емманюель Одю ,  барабанщик Теотім Дірендонк та репер Параноян. У такому складі Рапсоді розвивається, а їхня музика набирає обертів.

Кропітка та віддана робота музикантів приносить свої плоди. За три роки праці гурт проклав собі гарний творчий шлях, регулярно виступаючи як на невеличких сценах, так і на сценах великого калібру таких, як: Аеронеф у Ліллі, Олімпія у Парижі. Музиканти зовсім не бояться перетинати кордони традицій  і влаштовують концерти не тільки в місцях розрахованих на реп-вечірки, але й у залах для класичної музики, і, безумовно, на ключових сценах сьогодення. Перформанси гурту відповідають його іміджу: вони подорожують крізь жанри та легко перетинають кордони. Обраний як «Акустичні таланти» телеканалом TV5 Monde, гурт Рапсоді розвиває свою творчість в міжнародному масштабі і влаштовує турне по Східній Європі (Румунія, Україна, Польща), а також у Палестині (Рамалла, Наблус, Єрусалим) та у Швейцаріїї, пропагуючи  таким чином франкофонію в світі крізь французький інструментальний речитатив.

У червні 2013 року музиканти випустили міні-альбом « Прелюдія », до складу якого увійшли п’ять композицій. Наразі гурт працює над репутацією свого останнього альбому під назвою «Фуга», що з 22 червня 2015 року доступний у всіх дистриб’юторів.

На емблемі Рапсоді зображений пацюк з метеликом. Це  -  символ наполегливої тварини, яка не тільки невпинно шмигає  по каналізаційних стоках, але й з легкістю прокрадається в оперні зали. Так само і п’ятеро учасників Рапсоді пристрасно та рішуче продовжують свій творчий шлях.

Поділитися: