Свято молодого вина Beaujolais Nouveau

Запрошуємо ВАС долучитися до одного з найулюбленіших свят французів, яке стало популярним у всьому світі. Відповідно до традицій Франції, вино Божоле Нуво свіжого врожаю офіційно презентують у третій четвер листопада. Цей день часто називають «святом божоле» і проводять під девізом Le Beaujolais Nouveau est arrivé! («Божоле нуво прибуло!»).

За даними різних джерел, колись сорт гаме вирощували по всій Бургундії, поки один з місцевих герцогів не наказав вирубати ці виноградники під корінь, вважаючи гаме абсолютно непридатним для виготовлення благородних вин. Але висланий на південні околиці гаме чудово прижився в Божоле, і вже через кілька років у Франції заговорили про чудові вина, що володіють особливим фруктовим смаком і ароматом.
За офіційною версією традиція святкування «дня божоле нуво» виникла в середині XIX століття у виноградарів регіону Божоле. Вино, що отримують з винограду сорту гаме, зазвичай дозрівало швидко і було невисокої якості. У зв'язку з цим бургундські винороби почали проводити рекламну кампанію з продажу «першого» вина, що одразу принесло їм добру вигоду. Збір винограду починався раніше, ніж в інших місцях, а ферментація вина проходила під час його транспортування баржами по річці або візками до Ліона та його околиць.

Традиційно продаж Божоле Нуво дозволено лише з 15 листопада, тому ВИ першими посмакуєте Божоле Нуво , яке прибуде до Рівного з Франції.

До вашої уваги меню на 15 листопада, яке безумовно, піднесе смак Божоле Нуво на вищий щабель.
Отже, Le Grand Cafe буде частувати вас наступними шедеврами кулінарного мистецтва :
- канапе з французьким паштетом, мус з авокадо на крекері
- салат м'ясний з ананасом та червоним перцем
- поркета, медальйони зі свинини з чорносливом, запечений у беконі. Гарнір: пюре з гарбуза, імбиру, селери та мусом з пармезану
- сири: камамбер, моцарела
- Сорбе лимонне та ягідне

Чекаємо ВСІХ на святі, але нагадуємо, що кількість місць обмежена, тому попереднє резервування є обов'язковим!
Тож телефонуйте за номером: 0362 460 400
098 27 531 27
Вартість вечора: 280 грн.

Поділитися: