Французька Весна у Рівному

14а «ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ»

Новаторство і класика в рамках улюбленого формату

 

 

Фестиваль, який мав би відбутися тільки один раз у 2004 році, триває чотирнадцятий рік поспіль і розширює в цьому році свою географію. До Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Львова, Одеси, Рівного та Харкова приєднуються Бердичів та Івано-Франківськ. Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс Франсез в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації, Мерії міста Тулуза та чисельних урядових і неурядових інституцій Українизапрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.Занотуйте у своїх календарях, квітень - це час,щоб відвідати події «Французької весни в Україні».

           
            Організатори від самого початку існування фестивалю і дотепер з особливою увагою і любов’ю ставляться до вуличних вистав. Попри непрості організаційні моменти, високу вартість вуличних проектів, їх ініціатори роблять все можливе, щоб кожна «Французька весна» відкривалась незвичайним дійством, вуличною виставою, яка зачаровуватиме як дорослих, так і дітей. Французькі вуличні артисти відомі в усьому світі, і кожного року нова театральна компанія знайомить українську публіку зі своїми постановками. Літаючі маріонетки, вогняні інсталяції, дивацтва на воді, акробатичні трюки ангелів, що розсипали пір’я, чи світлові проекції – всі ці події відбувались на радість глядачам кожного квітня, починаючи з 2004 року.

 

Не буде виключенням і вечір 1-го квітня 2017 року, коли на Софійській площі французька компанія DeusExMachinaрозповість історію великого дослідника у вуличному цирковому дійстві «Галілео». Гуманістична історія, основним джерелом натхнення якої є усвідомлення розташування Землі як планети, що обертається навколо Сонця, на противагу образу наукової дійсності, що існувала в 17 столітті. А які з наших сьогоднішніх істин виявляться помилковими в майбутньому? Це історія повітряного племені, що передає свої знання, ходячи по грані тонкого канату. Акробатичні трюки у повітрі на висоті до 30 метрів, світлові проекції, море конфетті і вигук впертого винахідника: «І все ж вона крутиться!» очікують на своїх глядачів суботнього квітневого вечора.

 

Відразу дві франко-українські театральні ко-продукції – вистава «Антігона» і балет з елементами брейкінга «Переміщення» - вже побачила і оцінила київська публіка, у квітні ці проекти побачать інші міста України. Свіжі кінострічки на Фестивалі допрем’єрних показів, французький короткий метр, концерти, виставки, інтелектуальні обміни і багато інших не менш цікавих проектів відбудуться протягом квітня на фестивалі «Французька весна в Україні».

 

Прес-конфереція відбудеться 28  березня о 12.00 в «Альянс Франсез м. Рівне». Акредитація обов’язкова до 27 березня: artjazzmarketing@gmail.com

********************************  

Генеральні партнери: КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК та мережа готелів PREMIERHOTELSANDRESORTS

Ексклюзивний партнер кінопрограми: UKRSIBBANKBNPPARIBASGROUP

Офіційний авіаперевізник: AIRFRANCE/ Офіційний автомобільний партнер: RENAULT УКРАЇНА

Офіційний партнер програми у Рівному: LAFARGEHOLCIM

Смачнийсирний партнер: ПАТ БЕЛЬ ШОСТКА УКРАЇНА

Партнери у Рівному:VERALLIA Україна, ресторан LegrandCafé Lypen

 

Інформаційний партнер фестивалю: телеканал РТБ.

 

Поділитися: