Bio-sphère: інтерактивна конференція на тему сталого розвитку

Bio-sphère - це проект, який має на меті донести до якомога більшої кількості людей важливість Сталого розвитку та заохотити їх до використання накращих практик у повсякденному житті.

Саме тому для проведення цього заходу був обраний принцип інтерактивної конференції. Подія включає у себе показ різноманітних фільмів та видовищних зображень на великому екрані та взаємодію із публікою (завдяки використанню електронних засобів для голосування).

90 напружених та захоплюючих хвилин з розмовами на 7 основних тем (вода, харчування, відходи, енергія, клімат, біологічне різноманіття та марнотратство) для того, щоб показати публіці складність навколишнього середовища та взаємозв'язок між його різними галузями. Ігровий аспект конференції є справжнім мотиватором, який підтримує увагу публіки протягом всієї тривалості заходу. 

Інноваційні методики, інструменти, які не використовувались раніше, та інтерактивна презентація... все це сприяє відкритому діалогу, створює залучення учасників та дає можливість обговорити вагомі питання двадцять першого століття.

Поділитися: