Альтернативний рок від гурту La Mathilde

Гурт La Mathilde із Парижа повертається до України у рамках «Французької весни».

 

Саксофон, акордеон, ліричний вокал і неприборкані гітари – таким є рецепт справжнього французького рок-шансону від гурту LaMathilde.

 

Нічого спільного із поширеними в Україні стереотипами – переконатися у цьому публіка вже мала змогу у 2016 році, коли гурт приїхав до України вперше.

 

«Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики», - пояснюють LaMathildeсвоє бажання повернутися.

 

Цього разу тур відбуватиметься за підтримки Французького Альянсу в Україні і включатиме 12 міст – Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький, а також столицю Молдови – Кишинів.

 

Гурт приїде із новою програмою, а також вперше за свою творчу історію видасть міні-альбом, тексти якого можна буде прочитати як французькою, так і українською мовами.

 

Загалом за десять років на рахунку LaMathildeвже чотири повноформатних альбоми, три міні-альбоми і понад 200 виступів по всій Європі.

 

Тур триватиме з 15 по 27 квітня.

 

Інформація про гурт:

https://www.facebook.com/lamathilderevient/

https://lamathilde.bandcamp.com/music

 

Контакти з пресою і партнерами в Україні: +380631741404

Поділитися: