Ми пропонуємо вивчення французької у групах для будь-якого рівня володіння мовою, від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Заняття проходять у звичайному та прискореному темпі, вдень та ввечері.

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Французький Альянс Парижу, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Рівень володіння мовою
Групи формуються відповідно до рівня володіння мовою: від A1 до C1. 

Отримати сертифікат з французької мови
Ви можете скласти офіційний іспит з французької мови у Альянс Франсез. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади або в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом, деякі з них не мають обмеження строку дії. Щоб отримати більше інформації про екзамени, перейдіть за посиланням.