Оскільки наш Альянс Франсез завжди знаходиться у пошуку інновацій, щоб запропонувати гнучке та адаптоване до ваших потреб викладання, вже кілька років проводить заняття з російської та французької мов за допомогою Skype. Такі заняття, адаптовані до індивідуальних потреб студента, допоможуть йому скористуватись нашим досвідом у викладанні цих двох мов у будь-якій точці світу.

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Отримати сертифікат з французької мови
Ви можете скласти офіційний іспит з французької мови у Альянс Франсез. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади або в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом, деякі з них не мають обмеження строку дії. Щоб отримати більше інформації про екзамени, перейдіть за посиланням.