Розпочати вивчення мови з раннього віку — це найкращий засіб засвоїти іноземну мову як рідну. Тому Альянс Франсез створив програму спеціально для наймолодших, базуючись на комунікативному та ігровому підходах, щоб мотивувати юних учнів та покращити їх знання мови. Незаперечна перевага для майбутнього ваших дітей!

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Ваша дитина може отримати сертифікат з французької мови
Ваші діти можуть скласти офіційний іспит з французької мови DELF Prim та отримати диплом, визнаний у всьому світі! Цей диплом не має строку діі, тому стане у майбутньому підтвердженням її рівня володіння французькою яке діти можуть отримати вже з наймолодшого віку. Щоб отримати більше інформації про цей екзамен, перейдіть за посиланням.