Заняття з французької мови за підручниками, спеціально адаптованими для учнів підліткового (13-16 років) та молодшого підліткового віку (10-13), інтенсивні та екстенсивні. Заняття проходять вдень та ввечері.

Висококваліфіковані викладачі та носії французької мови
Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère (французька як іноземна)). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції (CIEP, Паризький Альянс Франсез, СAVILAM…)

Комунікативний підхід
Наші заняття розроблені на базі комунікативного підходу, відповідно до вказівок Паризького Альянс Франсез. Ця методика викладання визнана викладачами всього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику.

Нові технології допомагають у вивченні мови
Альянс Франсез завжди шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), завдяки яким процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Розвиток 4-х мовних навичок
На кожному занятті ми працюємо над розвитком 4-х мовних навичок: розуміння усного мовлення, розуміння письмового тексту, усне та письмове висловлювання.

Рівні володіння мовою
Групи формуються за рівнем володіння мовою: від А1 до С2. Тривалість навчання на кожному рівні визначена CECRL - Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти: щоб отримати більше інформації про Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти, перейдіть за посиланням

Отримати сертифікат з французької мови
Ви можете скласти офіційний іспит з французької мови у Альянс Франсез. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади або в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом, деякі з них не мають обмеження строку дії. Щоб отримати більше інформації про екзамени, перейдіть за посиланням