Історія Французького Альянсу міста Рівне

Французький Альянс міста Рівне є частиною всесвітньої мережі Французьких Альянсів.

Він дарує можливість українцям адаптуватись до  інтернаціонального оточення та вимог розвитку сучасного світу, де культурний обмін, знання та солідарність грають ключові ролі. Оскільки організація не ставить перед собою прибуткових цілей, Французький Альянс міста Рівне має за мету популяризувати французьку мову та культуру країн де нею розмовляють.

Заснований у 1995 році як ініціативний комітет, під впливом українців, що розмовляють французькою мовою, Французький Альянс міста Рівне відіграє роль  як культурного центру, так  і закладу у якому вивчається французька мова. Французький Альянс міста рівне пропонує вашій увазі три навчальні класи, центр мультимедійних ресурсів , бібліотеку, та багато інших послуг та дозвілля!

В 2000 році французький Альянс міста Рівне був визнаний Французьким Альянсом міста Париж, який  є центром світової  мережі  Французьких альянсів .

Окрім того Французький альянс міста Рівне заохочує міжкультурне спілкування завдяки винятковому оточенню: мовні курси, культурні фестивалі Французькі весна та Артишок, дні  Франкофонії, фотовиставки  та  виставки картин , а також культурні заходи такі як концерти, театральні вистави та експозиції які роблять вагомий внесок у створення культурного обміну.