Виставка світлин Anne Urech (Швейцарія)

Рівненська обласна організація Національної спілки художників України та Альянс Франсез м. Рівне запрошують на виставку світлин "Людяність/ Humanity" приурочену до Міжнародного Дня Франкофонії, який відзначається у світі 20 березня

Погляд іноземця на українське життя завжди є цікавим для нас, українців. А погляд такого митця , як Anne URECН є людяним і небайдужим.

Та й не може бути байдужою така людина, як Anne URECН - неординарна особистість, людина - фонтан енергіі, ідей.

Анн Урек

Анн народилася і виросла у Швейцарії, де здобула освіту за фахом кінорежисера в ECAL (Художня Школа Лозанни, Швейцарія), а згодом і диплом з журналістики.

Вона працювала більше десяти років режисером на Швейцарському телебаченні, а далі очолювала корпорацію кінорежисерів.

Її спеціальністю є документальні фільми та шоу в прямому ефірі. Вона зняла численні фільми, що стосувалися таких різних тем, як політика, історія, суспільство та культура.

У 2004 році вона переїхала зі Швейцарії до Венесуели. Згодом жила в різних країнах, таких як США та Еквадор. Наразі Анн живе в Україні.

Всі ці культурні зміни з часу її "швейцарського заслання" дуже надихнули її і продовжують плекати мистецтво, яке Анн розвивала в різних формах, таких як малювання коміксів, виготовлення власноруч розроблених прикрас та фотографії.

 

Про виставку:

« Україна - це захоплююча країна зі значними контрастами. Львів особливо мене надихає: кожен раз, коли я виходжу, це як нова пригода, повна приємних зустрічей, я ніколи не знаю, що буде протягом дня. Я відкриваю для себе нові речі, нових людей, нові деталі. Мене завжди дивує та вражає цей старомодній шарм, і я мимоволі починаю робити фото. Це "живі" фотографії моїх друзів, мої щоденні справи та невідомі люди на вулиці.

Bиставка - це невелике відображення того, що я отримала від українців, доки жила тут.

 

В Україні реальність завжди перевищує вигадку ! »

Partager: