Іспити DELF та DALF у Рівному

Це дипломи з французької мови як іноземної, необхідні для підтвердження знання французької як на початкових етапах вивчення, так і на найвищих рівнях знання мови. Екзамени адаптовані для всіх, для будь-якого віку. Екзамени впорядковані за шкалою з 6-ти рівнів (A1, A2, B1, B2, C1 та C2) згідно з загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти (CECR).

Дипломи DELF та DALF не мають обмеження дії та визнані в усьому світі. Таким чином, просто необхідно отримати цей диплом для пошуку роботи або отримання освіти у франкомовній країні. (Так, B2 — це рівень володіння мовою, який зазвичай вимагають французькі університети).

Екзамени всіх рівнів дають оцінку за чотирма лінгвістичними компетенціями:

  • розуміння усного мовлення,
  • розуміння письмового тексту,
  • усне висловлювання,
  • письмове висловлювання.

Кандидат може обрати тип екзамену відповідно до його віку та потреб:

  • DELF та DALF Tout Public призначений для дорослих та молоді (від 16 років), які бажають підтвердити їх володіння французькою мовою з будь-якою метою. Тільки ця версія екзамену існує для всіх рівнів (від A1 до C2).
  • DELF PRIM — це перший крок серії екзаменів DELF та DALF. Іспит призначений для дітей від 7 до 12 років, що навчаються у початковій школі, існує для двох рівнів:  A1 і A2. DELF PRIM  – це екзамен в ігровій формі, в якому зустрічаються добре знайомі дитині теми, такі як родина, дозвілля, школа.
  • DELF JUNIOR створений для дітей віком від 12 до 17 років, що навчаються у середній школі.  DELF Junior  існує для рівнів A1, A2, B1 та B2 та пропонує теми, адаптовані до інтересів та діяльності підлітків.

Дізнатися більше можна за телефоном +38 098 27 531 27 або написати нам contact.rivne@afukraine.org.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

 Будьте в курсі новин Альянсу

Графік роботи
обмеження доступу через COVID-19
понеділок - п'ятниця: 11:00 - 18:00
субота - неділя: вихідний