Курси французької у Рівному

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Запис на курси

Курси французької

Іспити DELF/DALF

Культурні події

Завітайте на курси французької мови у Рівному в Альянс Франсез. Курси французької мови у Рівному в Альянс Франсез допоможуть Вам скласти іспити DELF та DALF (або TEF) та підготуватися до навчання у Франції.

Наші курси охоплюють вивчення французької мови, незалежно від вашого рівня, починаючи з рівня початківця (рівень А1), закінчуючи досвідченим (рівень С1). Ми пропонуємо інтенсивні та стандартні  курси, вдень та ввечері. Ми пропонуємо заняття в приміщенні  Альянс Франсез у Рівному, або дистанційно через Zoom. Таким чином, наші курси адаптуються до Вашого ритму життя та до нових санітарних умов.

Ми відкриваємо групи цілий рік, тож не вагайтеся та реєструйтеся якомога швидше!

Курси французької мови в Альянс Франсез м. Рівне

Корпоративне навчання

Індивідуальні умови

З моменту свого створення, Альянс Франсез м. Рівне працює зі спеціалістами різних сфер діяльності . Завдяки нашим заняттям з професійної французької, ми допомагаємо маленьким та великим підприємствам полегшити спілкування між співробітниками та з іноземними партнерами, щоб вийти на нові ринки у великому франкомовному економічному просторі.

Дистанційні заняття

1 ГОДИНА = від 350 грн

Оскільки наш Альянс Франсез завжди знаходиться у пошуку інновацій, щоб запропонувати гнучке та адаптоване до ваших потреб навчання, то пропонує заняття з французької мови, а також з української для іноземців за допомогою Skype та Zoom. Такі заняття, адаптовані до індивідуальних потреб студента, допоможуть йому скористуватись нашим досвідом у викладанні мов у будь-якій точці світу.

Індивідуальні заняття

1 ГОДИНА = від 350 грн

У вас є конкретна мета, ви хочете швидко вивчити французьку мову, покращити конкретні навички у французькій поза заняттями у групі, отримати більше уваги викладача?
Наші індивідуальні заняття розроблені спеціально для того, щоб задовольнити ваші потреби та допомогти досягти мети.

Заняття для дітей

1 МІСЯЦЬ = від 800 грн

Розпочати вивчення іноземної мови з раннього віку — це найлегший спосіб засвоїти ії. Тому Альянс Франсез м. Рівне створив програму спеціально для наймолодших, базуючись на діяльнісному та особистісно орієнтоваорму підходах з елементами гри для того, щоб мотивувати юних учнів, допомогти їм розпочати вивчення та покращити вже наявні знання французької мови. 

Заняття для підлітків

1 МІСЯЦЬ = від 800 до 1100 грн

Заняття з французької мови за підручниками, спеціально адаптованими для учнів підліткового (12-16 років) та молодшого підліткового віку (10-11 років), інтенсивні та екстенсивні. Заняття проходять вдень та ввечері. Вивчайте французьку в єдиній мовній школі, яка діє за підтримки посольства Франції в Україні!

Курси французької мови у Рівному для дорослих

1 місяць = від 1300 до 2250 грн

Альянс Фрасез м. Рівне пропонує вивчення французької у групах для будь-якого рівня володіння мовою, від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Заняття проходять у звичайному та прискореному темпі, вдень та ввечері. Вивчайте французьку в єдиній мовній школі, яка діє за підтримки посольства Франції в Україні.

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Рівне допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!