Корпоративне навчання

З моменту свого створення, Альянс Франсез м. Рівне працює зі спеціалістами різних сфер діяльності . Завдяки нашим заняттям з професійної французької, ми допомагаємо маленьким та великим підприємствам полегшити спілкування між співробітниками та з іноземними партнерами, щоб вийти на нові ринки у великому франкомовному економічному просторі.

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курс корпоративного навчання французької мови

Всі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції та України.

Ця методика викладання визнана викладачами іноземних мов усього світу, оскільки вона дозволяє швидко досягти значних результатів та забезпечує найкращу мовну практику, а також вчить використовувати мову для життя та у життєвих ситуацях. Альянс Франсез м. Рівне постійно шукає інноваційні ідеї для вдосконалення якості навчання.

Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), тактильними екранами, інтернетом, тощо завдяки чому процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Сучасне обладнання полегшує процес навчання

Обладнання

Результативне навчання – досягнення мети

Мета

Корпоративне навчання французької мови у Рівному

Індивідуальні умови

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Рівне допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!