Курси французької мови для дорослих

Альянс Фрасез м. Рівне пропонує вивчення французької у групах для будь-якого рівня володіння мовою, від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Заняття проходять у звичайному та прискореному темпі, вдень та ввечері.

Вивчайте французьку в єдиній мовній школі, яка діє за підтримки посольства Франції в Україні.

Вартість навчання за 1 місяць від 1300 до 2250 грн в залежності від кількості годин

Цілі

Z

Розвиток комунікативних мовленнєвих умінь

На кожному занятті ми працюємо над розвитком усіх комунікативних мовленнєвих умінь: сприймання на слух, зорового сприймання, усне та письмове продукування, інтеракція.
Z

Отримати сертифікат з французької мови

Альянс Франсез є сертифікованим центром складання іспитів DELF DALF. Тут ви можете скласти офіційний іспит з французької мови. Ці екзамени дозволять вам, наприклад, вступити до французького університету або іммігрувати до Канади, в Квебек. Ці дипломи визнані всім світом та не мають обмеження строку дії.

Про курс

i

Курси французької мови для дорослих

Курси французької для дорослих у м. Рівне допоможуть вам швидко досягти значних результатів, мати найкращу мовну практику та вміти використовувати мову у життєвих ситуаціях.

Усі наші викладачі, українці та французи, мають високу кваліфікацію у викладанні французької іноземцям (FLE : Français Langue Etrangère, французька як іноземна). Вони регулярно проходять стажування в найавторитетніших у сфері викладання французької мови закладах Франції та України.

Альянс Франсез м. Рівне постійно шукає інноваційні ідеї для підвищення якості навчання. Наші аудиторії облаштовані інтерактивними дошками (TBI), тактильними екранами, інтернетом, тощо завдяки чому процес навчання стає ще більш ефективним та динамічним.

Групи формуються за рівнем володіння мовою: від А1 до В2. Тривалість навчання на кожному рівні визначена CECRL (Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти) та повідомляється студентам на початку курсу.

Нові технології допомагають вивченню мови

Технології

Високопрофесійні викладачі забезпечують якість знань

Викладачі

Найкращі методи навчання дозволяють швидко засвоїти мову

Методика

Сучасне обладнання полегшує процес навчання

Обладнання

Результативне навчання – досягнення мети

Мета

Курси французької мови у Рівному для дорослих

1 місяць від 1300 до 2250 грн в залежності від кількості годин

1300-2250

гривень/місяць

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Рівне допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!