Logo Alliance Française

Корпоративне навчання

З моменту свого створення, Альянс Франсез м. Рівне працює зі спеціалістами різних сфер діяльності . Завдяки нашим заняттям з професійної французької, ми допомагаємо цим маленьким та великим підприємствам полегшити спілкування між співробітниками та з іноземними партнерами, щоб вийти на нові ринки у великому франкомовному економічному просторі.

 

 

Дистанційні заняття

Оскільки наш Альянс Франсез завжди знаходиться у пошуку інновацій, щоб запропонувати гнучке та адаптоване до ваших потреб викладання, вже кілька років проводить заняття з французької мови, а також з української та російської для іноземців за допомогою Skype та Zoom. Такі заняття, адаптовані до індивідуальних потреб студента, допоможуть йому скористуватись нашим досвідом у викладанні мов у будь-якій точці світу.

Індивідуальні заняття

У вас є конкретна мета, ви хочете швидко вивчити французьку мову, покращити конкретні навички у французькій мові поза заняттями у групі, отримати більше уваги викладача?

Наші індивідуальні заняття розроблені спеціально для того, щоб задовольнити ваші отреби та допомогти досягти вашої мети.

 

 

Заняття для дітей

Розпочати вивчення мови з раннього віку — це найкращий засіб засвоїти іноземну мову як рідну. Тому Альянс Франсез м. Рівне створив програму спеціально для наймолодших, базуючись на діяльнісному , особистісно орієнтоваорму підходах з елементами гри, щоб мотивувати юних учнів та покращити їх знання мови. Незаперечна перевага для майбутнього ваших дітей!

 

Заняття для підлітків

Заняття з французької мови за підручниками, спеціально адаптованими для учнів підліткового (12-16 років) та молодшого підліткового віку (10-11), інтенсивні та екстенсивні. Заняття проходять вдень та ввечері.

 

 

Курси для дорослих

Альянс Фрасез м. Рівне пропонує вивчення французької у групах для будь-якого рівня володіння мовою, від початківців (рівень А1) до професійного рівня (рівень C2). Заняття проходять у звичайному та прискореному темпі, вдень та ввечері.

Будьте в курсі новин Альянсу