Міжнародні дипломи в Альянс Франсез

Альянс Франсез м. Рівне є єдиним центром, де можна скласти основні тести та іспити з французької мови. Якщо вам потрібно отримати дипломи DELF або DALF, TEF / TEFAQ / TEF Канада, або французькі професійні дипломи (DFP), Альянс франсез пропонує регулярні екзаменаційні сесії, а також підготовчі курси, пристосовані до вашого рівня.

Дипломи та тести, які пропонує Альянс Франсез:

DELF / DALF

DELF – Диплом про вивчення французької мови. Це офіційний диплом, який видається Міністерством національної освіти Франції. Дипломи поділяються на 4 окремих рівні, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання (CECR) : DELF A1, DELF A2, DELF B1 і DELF B2. Існує чотири різновиди DELF : DELF Tout Public (Диплом для всіх категорій користувачів), DELF Junior (Диплом для підлітків від 12 до 17 років) , DELF Prim (Диплом для дітей від 8-ми до 11 років), DELF Pro (Диплом для вашого професійного майбутнього).. DALF – Диплом про поглиблене вивчення французької мови. Це офіційний диплом, який видається Міністерством національної освіти Франції. Дипломи поділяються на 2 окремих рівні, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, викладання, вивчення та оцінювання (CECR): DALF C1 і DALF C2 .

TEF

Тест на знання французької мови (TEF) – метою якого є оцінювання рівня  знань та навичок із французької мови. Диплом є дійсним протягом 2-х років. Ви можете скласти іспит TEF, щоб засвідчити ваш рівень французької мови. Диплом визнається як частина кроків до:
  1. Вступ до навчального закладу (школа/університет)
  2. Отримання громадянства Франції або Швейцарії з TEF naturalisation  TEF Naturalisation
  3. Отримання картки резидента  Франції за допомогою TEF Carte de résident
  4. . Імміграція до Канади та отримання  громадянства Канади з le TEF Canada
  5. Імміграція до Квебеку з TEF Québec (TEFAQ)

Diplômes de Français Professionel (DFP)

На все більш конкурентному світовому ринку підприємства шукають найбільш гнучких, мобільних і глобалізованих співробітників. Серед затребуваних якостей є володіння кількома мовами, що є незамінним активом, серед якого є французька мова. Французька мова це не тільки третя найбільш вживана мова в світі бізнесу, але й офіційна мова у франкомовному просторі, а це- 83 країни на п’яти континентах, на які  припадає 16% світового ВВП. Оцініть свої навички володіння французькою мовою у вашій галузі, незалежно від вашого рівня (A1 – користувач-початківець до C1 – досвідчений користувач) і додайте до вашого резюме диплом DFP для вашого професійного майбутнього. DFP – це практичні іспити, які перевіряють компетентність з письмового та усного мовлення французькою мовою в типових ситуаціях професійного середовища на різних рівнях.  Іспити з ділової французької мови оцінюють 4 навички: аудіювання, читання,  письмове мовлення, усне мовлення, але з точки зору використання своїх мовних компетенції у професійному середовищі. Існує 4 основні типи DFP:

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Запис на курси

Курси французької

Іспити DELF/DALF

Культурні події