Виставка світлин французької фотохудожниці Аделін Кель

8-22.06 | РІВНЕ
Виставкова зала обласної Національної спілки художників України
вул. 16-го Липня, 2а

Фотографка Аделін Кель мешкає у Нормандії. У 2004 році вона стала володаркою Європейської премії мережі “FNAC”. У своїх роботах фотомисткиня прагне закарбувати власне бачення реальності, використовуючи документальний та художній підхід. Її світлини викликають цілий спектр гострих переживань щодо тем, які звертаються до нашого підсвідомого. Роботи Аделін Кель були представлені на багатьох виставках по всьому світу, в тому числі, в Україні у 2018-2019 рр.

Її нову фотосерію – “Смуток незавершеної подорожі” – буде представлено публіці у Рівному.

Проїхати 1257 кілометрів уздовж залізничних кордонів України у замкнутому просторі потяга – “в обіймах туги й самозабуття” – зібрати усі ці світлини, відео, письмові матеріали, щоб передати невловиме – те, що не можна відчути на дотик – у країні, яка увібрала в себе усі страхи людства: голод, революції, ядерну катастрофу, війну…

Намагаючись зрозуміти, як відбитки минулого впливають на сьогодення, застосовуючи свою творчу уяву зовнішнього спостерігача, Аделін Кель пропонує зануритись у поетичну подорож українською глибинкою, у якій простежується її особливий погляд мисткині та фотографки.

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Запис на курси

Курси французької

Іспити DELF/DALF

Культурні події